Żarówka LED G4 5W=50W Zimna
Opis
Żarówka LED marki LEDIGO stanowi doskonały zamiennik dla zwykłych modeli żarowych o mocy 50W oraz halogenów o mocy 40W
Prezentowany model G4 5W wyposażony jest 30 diod SMD2835 renomowanej marki Epistar. Charakteryzuje się niskim poborem prądu 5W. Wysterowana na 80% mocy maksymalnej zapewnia długą żywotność 50 000h.
Żarówka w zimnej tonacji emitująca światło o strumieniu 480lm. Zastosowanie nowoczesnych komponentów pozwala na uzyskanie szerokiego kąta świecenia 360 stopni. Wymiary: średnica 29mm, długość bez wtyku 26mm.
Model ten nie współpracuje ze ściemniaczami i wyłącznikami podświetlanymi.

Dane techniczne
| Rodzaj gwintu | G4 |
| Moc | 5W |
| Temperatura barwowa | 6000K |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Materiał | szkło |
| Kolor | nie dotyczy |
| Kształt | rurkowy |
| Barwa światła | barwa zimna |
| Strumień świetlny [lm] | 480 |
| Odwzorowanie barw CRI | Ra > 80 |
| Napięcie | 12V DC |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Menu
