Przewód w oplocie kabel dekoracyjny złoty GOLD 3x0,75
Opis
PRZEWÓD W DEKORACYJNYM OPLOCIE KOLOR ZŁOTY 3x0.75mm2
Idealne uzupełnienie oprawek z samą żarówką lub wiszących lamp sufitowych.
Klasyczna czerń doskonale sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych i minimalistycznych.
Kabel w oplocie sprzedawany jest w metrach. Podana cena dotyczy 1m.
Kabel przewodzący wykonany jest w z elastycznej miedzianej linki a wszystkie żyły przebiegają w mocnej osłonie izolacyjnej. Przewód posiada poliestrowy oplot.
Przewód przeznaczony jest do własnego montażu. W razie wątpliwości co do prawidłowego/bezpiecznego połączenia
przewodu z oprawką lub innymi akcesoriami należy zwrócić się do wykwalifikowanego elektryka.
Dane techniczne
| Typ produktu | kabel w oplocie |
| Kolor oplotu | złoty |
| Kolor kabla | czarny |
| Ilość żył | 3 |
| Przekrój żyły | 0,75mm2 |
| Średnica zewnętrzna przewodu | 6mm |
| Maxymalne natężenie prądu w przewodzie | 4A |
| Napięcie znamionowe | 300V |
Menu
