Lampa wisząca sufitowa szklana płaska Rosa
Opis
Lampa o orientalnym designie w przezroczystym kolorze szkła.
Takie oświetlenie nada wnętrzu charakteru. Lampa pięknie wpisuje się w odważne aranżacje, a także w stonowane wystroje wnętrz.
Świetnie pasuje do kuchni salonu czy przedpokoju. Znakomity efekt łatwo uzyskać komponując lampę w zestawie z tej serii.
Lampa jest łatwa w montażu. Klosz łatwo odkręcić i wymienić na inny.
Posiada:
- szklany klosz
- estetyczne łączenie i detale lampy
- metalowa podsufitka
- estetyczny kabel w oplocie
MOŻLIWOŚĆ REGULACJI LAMPA POSIADA MOŻLIWOŚĆ REGULACJI WYSOKOŚCI ZAWIESZENIA. Montując lampę to klient decyduje na jakiej długości kabla będzie wisiał klosz
Lampa wysłana jest w kartonowym opakowaniu ze styropianową formą zabezpieczającą. Komplet komponentów przygotowany jest do montażu lampy w całość. Lampa do samodzielnego montażu.
Ledigo to polska marka produkująca oświetlenie. Szeroka oferta stale rozwija się o nowe modele w skład, których wchodzą lampy kinkiety, lampki nocne żarówki LED i inne.
Dane techniczne
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | szkło |
| Kolor klosza | przezroczysty |
| Kolor uchwytu | Złoty |
| Kolor kabla | czarny |
| Kolor podsufitki | czarna |
| Wysokość całkowita | 100 cm |
| Szerokość całkowita | 23 cm |
| Wysokość klosza | 5,5 cm |
| Długość kabla | 90 cm |
| Waga produktu | 1,200 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
