Lampa wisząca na listwie potrójny klosz impregnowany papier PHU04
Opis
Lampa wisząca sufitowa bambusowa
Lampa o ciekawym designie
Lampa wisząca z kolekcji BOHO tym razem na listwie. Taki układ pozwoli na zamontowanie 3 punktów świetlnych w miejscu gdzie masz tylko jeden przewód zasilający.
Takie oświetlenie nada wnętrzu charakteru. Lampa pięknie wpisuje się w odważne aranżacje, a także w stonowane wystroje wnętrz.
Świetnie pasuje do kuchni salonu czy przedpokoju. Znakomity efekt łatwo uzyskać komponując lampę w zestawie z tej serii.
Lampa jest łatwa w montażu. Klosz łatwo odkręcić i wymienić na inny.
W zestawie lampy jest:
- Listwa z trzema przewodami
- Bambusowe klosze
ATUTY lampy BOHO
- Trzy punkty świetlne dzięki jednej listwie rozgałęziającej
- Możliwość niezależnej regulacji wysokości zawieszenia każdego z kloszy.
Każdy z kloszy wysyłany jest w niezależnym opakowaniu formą dzięki czemu ma maksymalne zabezpieczenia. Listwa to oddzielny element.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | boho |
| Tworzywo | metal + impregnowany papier |
| Kolor klosza | beżowy |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor podsufitki | Czarna |
| Wysokość całkowita | 110 cm |
| Szerokość całkowita | 75 cm |
| Szerokość klosza | 20 cm |
| Wysokość klosza | 20 cm |
| Średnica maskownicy | długość listwy 60 cm, szerokość listwy 5 cm, wysokość listwy 2 cm |
| Długość kabla | 90 cm |
| Waga produktu | 1,400 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
