Lampa wisząca na listwie podwójna Paris szklana amber
Opis
Lampa wisząca na listwie podwójna Paris szklana amber
Lampa o ciekawym designie w bursztynowym kolorze szkła.
Lampa wisząca z kolekcji Paris tym razem na listwie. Taki układ pozwoli na zamontowanie 2 punktów świetlnych w miejscu gdzie masz tylko jeden przewód zasilający.
Takie oświetlenie nada wnętrzu charakteru. Lampa pięknie wpisuje się w odważne aranżacje, a także w stonowane wystroje wnętrz.
Świetnie pasuje do kuchni salonu czy przedpokoju. Znakomity efekt łatwo uzyskać komponując lampę w zestawie z tej serii.
Lampa jest łatwa w montażu. Klosz łatwo odkręcić i wyczyścić.
ATUTY lampy Paris na podwójnej listwie
- Dwa punkty świetlne dzięki jednej listwie rozgałęziającej
- Możliwość niezależnej regulacji wysokości zawieszenia każdego z kloszy
- Odkręcane klosze które można myć pod bieżącą wodą
Każdy z kloszy wysyłany jest w niezależnym opakowaniu ze styropianową formą dzięki czemu ma maksymalne zabezpieczenia. Listwa to oddzielny element.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | szkło |
| Kolor klosza | bursztynowy |
| Kolor uchwytu | Złoty |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor podsufitki | Czarna |
| Wysokość całkowita | 80cm |
| Szerokość całkowita | 65cm |
| Wysokość klosza | 21cm |
| Średnica maskownicy | długość listwy 40cm, szerokość listwy 5cm, wysokość listwy 2cm |
| Waga produktu | 1,400 kg |
| Możliwość ściemniania | w zależności od żarówki |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
