Zawieś do lampy biała oprawa z przewodem i podsufitką
Opis
BIAŁA OPRAWA WRAZ Z PRZEWODEM DO ZAWIESZENIA KLOSZA
Prezentowany model to zmontowane akcesorium tworzące zawieś do lampy. Przystosowane do zamontowania klosza.
Wystarczy dobrać abażur lub klosz aby stworzyć własną unikatową lampę
DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ PRODUKT:
- Zawieś jest w pełni zmontowanym komponentem - gotowym do zawieszenia w domu czy lokalu.
- Oprawka wykonana w duchu minimalizmu
- Przewód jest w eleganckim tekstylnym oplocie
- Metalowa podsufitka ma optymalny rozmiar do zamaskowania elementów montażowych
- Możliwa regulacja długości kabla
- Do zawiesi pasuje każda żarówka na gruby gwint (E27)
Dobór żarówki pozostawiamy klientowi ( zdjęcia z żarówkami są poglądowe) a sprzedawany produkt to zawieś bez żarówki.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Tworzywo | metal |
| Kolor uchwytu | Biały |
| Kolor kabla | Biały |
| Kolor podsufitki | Biała |
| Wysokość całkowita | 90 cm |
| Szerokość klosza | Szerokość oprawki: 3,8 cm |
| Wysokość klosza | Wysokość oprawki: 6 cm |
| Średnica maskownicy | 9,5 cm, wysokość maskownicy 1,5 cm |
| Długość kabla | 85 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
