Lampa wisząca zawieś z oprawą tuba matowa czarna E27
Opis
ZAWIEŚ TYPU E27
Unikatowa oprawa w zestawie z przewodem i podsufitką tworzy gotowy element do montażu lampy.
Zwis przystosowany jest do montażu dowolnego klosza na gwint E27
DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ PRODUKT:
- Zestaw zawiera komplet zmontowanych elementów: oprawa, przewód, podsufitka
- Wysoka jakość komponentów: przewód w tekstylnym oplocie, komponenty z metalu ( podsufitka i oprawa)
- Zawieś przystosowana do montażu klosza ( nagwintowanie w tubie wewnętrzne i zewnętrzne)
- Unikatowy design ( oprawa w formie oryginalnej tuby w matowej czerni)
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Tworzywo | metal |
| Kolor uchwytu | Matowa czerń |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor podsufitki | Czarna |
| Wysokość całkowita | 100 cm |
| Szerokość klosza | Szerokość oprawki: 4 cm |
| Wysokość klosza | Wysokość oprawki: 8,5 cm |
| Średnica maskownicy | 9,5 cm, wysokość maskownicy 1,5 cm |
| Długość kabla | 90 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
