Żarówka świeczka LED E27 7W=60W Ciepła
Opis
Żarówka LED E27 7W - biała ciepła - wydajna żarówka LED marki LEDIGO o mocy 7W. Źródło przyjemnego ciepłego światła o szerokim kącie świecenia 270°. Żarówka LED idealna zarówno do otwartych jak i zamkniętych opraw. Klasyczny kształt świeczki idealnie nawiązuje do tradycyjnego oświetlenia.
Atuty modelu żarówki LED E27 7W Ledigo
- Wysoka moc świetlna - zastosowanie w żarówce wydajnych diod SMD2835 marki Epistar pozwoliło uzyskać moc świetlną o wartości 620lm przy niezwykle niskim poborze mocy 7W. Ta żarówka z powodzeniem zastąpi żarówkę żarową o mocy 60W
-
Przyjemne ciepłe światło - światło o temperaturze barwowej 3000K sprzyja wypoczynkowi. Dodatkowo żarówka nie wydziela UV i IR, co jest zdrowe dla organizmu.
- Szeroki kąt świecenia -zapewniają najnowsze płaskie diody oraz osłona ze szkła mlecznego.
- Najnowocześniejsze diody - Diody: SMD2835 - diody LED najnowszej generacji posiadające wewnętrzny układ chłodzący zapewniający maksymalnie długą żywotność
- Wzorowe oddanie barw - CRI>80 - co oznacza że nasze żarówki nie przekłamują kolorów oświetlanych rzeczy
- Bezpieczeństwo i ekologia - żarówka LED w przeciwieństwie do świetlówek nie zawiera rtęci. Nie emituje też szkodliwego promieniowania UV i IR. Z uwagi na niski pobór mocy produkty wykonane w technologii LED są obecnie najbardziej ekologicznym źródłem światła dostępnym na rynku
Dane techniczne
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Moc | 7W |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 60W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Rodzaj Żarówki | LED |
| Kolor szkła | mleczne |
| Kształt | świeczka |
| Zamiennik [W] | 60W |
| Diody | SMD2835 Epistar |
| Barwa światła | biały ciepły |
| Strumień świetlny [lm] | 620 |
| Odwzorowanie barw CRI | Ra > 80 |
| Napięcie | 230V |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Wymiary [mm] | Średnica 37mm, długość 102mm |
| Kąt świecenia | 270 stopni |
| Dodatkowe informacje | Nie współpracuje ze ściemnaczami, Żarówka wyposażona we wbudowany zasilacz izolowany RC dzięki czemu jest odporna na skoki napięcia w sieci w zakresie 185-250V. |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Menu
