Żarówka LED E14 4W Ciepła świeczka Retro Milano
Opis
ŻARÓWKA LED E14 4W CIEPŁA DEKORACYJNA W TYPIE ŚWIECZKI
Żarówka LED E14 4W retro stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych żarówek z tym samym trzonkiem. Idealnie sprawdza się w otwartych lampach gdzie żarówka oprócz funkcji użytecznej powinna także spełniać funkcję dekoracyjną.
ZALETY ŻARÓWKI
- Szeroki kąt świecenia - obudowa nie hamuje światła
- Optymalna moc świecenia
- Dekoracyjny styl żarówki
- Szklana obudowa
Dane techniczne
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Moc | 4W |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 40W |
| Temperatura barwowa | 2800K |
| Rodzaj Żarówki | LED |
| Kolor szkła | przezroczyste |
| Kształt | świeczka |
| Zamiennik [W] | 40W |
| Diody | Filament |
| Barwa światła | biały ciepły |
| Strumień świetlny [lm] | 400 |
| Odwzorowanie barw CRI | Ra > 80 |
| Napięcie | 230V |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary [mm] | 35 |
| Trwałość | 15000 |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Menu

Gosia z Warszawy
Kupiłam te żarówki. Jest pięknie...
Anna Czartoryska
Wyjątkowo piękne. Aż trudno uwierzyć, że to LEDy.
Damian Rutkowski
Zapłaciłem za wysoką jakość i ją dostałem. Tak powinno być.
Monika Kupisz
Najładniejsza żarówka LED jaką widziałam. Wyjątkowy klimat.
Ania Zielonka
bardzo ładne żarówki - na prawdę piękne światło
Sylwia
Stylowa - daje klimat vintage