Żarówka płomyk LED E27 4W=40W ciepła
Opis
ŻARÓWKA LED E27 4W= 40W 380LM PRZETWORNICĄ CCD PŁOMYK - LEDIGO
Żarówka świeci przyjemnym światłem o barwie ciepłej 3000K. Klasyczny kształt płomyka idealnie nadaje się do otwartych żyrandoli wpisując się w rustykalne wystroje wnętrz. Pobór prądu tego modelu to 4W odpowiadający mocy 40W zwykłej żarówki. W ofercie wydajna i ekologiczna żarówka ledowa wyposażona nowoczesne i wysokiej jakości elementy.
Wyróżnia się nieszablonowym wyglądem. Model w postaci płomyka z ostrym zakończeniem w białym kolorze. Posiada najlepsze diody SMD marki Epistar, uzyskuje szeroki kąt oświetlenia 270 stopni, a strumień świetlny osiąga 380lm. Ciepła barwa sprzyja wypoczynkowi. Każda żarówka objęta jest 2 letnią gwarancją
Dane techniczne
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Moc | 4W |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 40W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Rodzaj Żarówki | LED |
| Kolor szkła | mleczne |
| Kształt | świeczka |
| Zamiennik [W] | 40W |
| Diody | SMD2835 Epistar |
| Barwa światła | biały ciepły |
| Strumień świetlny [lm] | 380 lm |
| Odwzorowanie barw CRI | Ra > 80 |
| Napięcie | 230V |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary [mm] | Wysokość 11mm średnica 37 mm |
| Kąt świecenia | 270 stopni |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Menu
