Żarówka LED GX53 9W=80W 940lm Ciepła
Opis
ŻARÓWKA LED GX53 9W CIEPŁA LEDIGO
Prezentowany model to świeci przyjemnym ciepłym światłem. Odznacza się niskim poborem mocy 9W. Jest to zamiennik 80W. Żarówka LED GX53 to model z rodzaju wtykowo-wkręcanych, który gwarantuje dobre obsadzenie żarówki w końcówce, chroniąc ją przed wypadnięciem. Obok łatwości montażu ma kompaktowy kształt. Żarówka wykonana z wysokogatunkowego tworzywa, które nawet pomimo długotrwałego użytkowania nie żółknie.
Żarówki LED GX53 to zamienniki tradycyjnych świetlówek kompkowych (CFL). Najczęściej żarówki te stosowane są na wystawach sklepowych w salach konferencyjnych, biurach korytarzach ale także coraz powszechniej stosowane w kuchniach, szafach i innych domowych zastosowaniach.
Żarówki LED GX53 są przystosowane do pracy na napięciu 230V. Rozstaw pomiędzy wtykami to 53mm.
Dla komfortowego użytkowania żarówek LED
- Polecamy stosowanie żarówek LED o mocy od 1,5W / m2 powierzchni dla sypialni, przedpokoju, klatki schodowej oraz 2W / m2 dla salonu, kuchni i łazienki.
- Jeżeli sufit w pomieszczeniu jest na wysokości powyżej 2,80m to moc zastosowanych żarówek powinna być o 20% większa na każde 30cm wysokości.
- Jeżeli w pomieszczeniu dominują ciemne kolory (ściany, meble, podłogi, tkaniny) to moc zastosowanych żarówek powinna być o 30% większa.
- Jeżeli żarówka będzie osłonięta kloszem ze szkła mlecznego lub papierowym to moc zastosowanych żarówek powinna być o 20% większa.
Dane techniczne
| Rodzaj gwintu | GX53 |
| Moc | 9W |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 80W |
| Temperatura barwowa | 2800K |
| Rodzaj Żarówki | LED |
| Kolor szkła | mleczne |
| Kształt | reflektor |
| Zamiennik [W] | 80W |
| Diody | SMD2835 Epistar |
| Barwa światła | biały ciepły |
| Strumień świetlny [lm] | 940lm |
| Odwzorowanie barw CRI | Ra > 80 |
| Napięcie | 230V |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary [mm] | Wysokość 25mm średnica 75mm |
| Kąt świecenia | 130 |
| Dodatkowe informacje | Przetwornica CCD, |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Menu
