Żarówka LED GX53 6W=50W 580lm Ciepła
Opis
ŻARÓWKA LED GX53 6W CIEPŁA LEDIGO
Prezentowany model to świeci przyjemnym ciepłym światłem. Odznacza się niezwykle niskim poborem mocy 6W. Jest to zamiennik 50W. Żarówka LED GX53 to model z rodzaju wtykowo-wkręcanych, który gwarantuje dobre obsadzenie żarówki w końcówce, chroniąc ją przed wypadnięciem. Obok łatwości montażu ma kompaktowy kształt. Żarówka wykonana z wysokogatunkowego tworzywa, które nawet pomimo długotrwałego użytkowania nie żółknie.
Żarówki LED GX53 to zamienniki tradycyjnych świetlówek kompkowych (CFL). Najczęściej żarówki te stosowane są na wystawach sklepowych w salach konferencyjnych, biurach korytarzach ale także coraz powszechniej stosowane w kuchniach, szafach i innych domowych zastosowaniach.
Żarówki LED GX53 są przystosowane do pracy na napięciu 230V.
Dane techniczne
| Rodzaj gwintu | G53 |
| Moc | 6W |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 50W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Rodzaj Żarówki | LED |
| Kolor szkła | mleczne |
| Kształt | tradycyjna żarówka |
| Zamiennik [W] | 50W |
| Diody | SMD2835 Epistar |
| Barwa światła | biały ciepły |
| Strumień świetlny [lm] | 580 |
| Odwzorowanie barw CRI | Ra > 80 |
| Napięcie | 230V |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Wymiary [mm] | Wysokość 26mm średnica 74mm |
| Kąt świecenia | 130 |
| Dodatkowe informacje | przetwornica CCD |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Menu

Ania Przesmycka
Ładna, jasna lampa. Bardzo szybko przeprowadzona transakcja. Dziękuję. Jeszcze tu wrócę po więcej żarówek.
Ledy
Faktycznie mocna żarówka! Polecam