Żarnik LED R7S 12W=100W Ciepła
Opis
LAMPA LED R7S SMD5730 12W BIAŁA CIEPŁA
Wysokiej jakości, trwała lampa żarnikowa stanowiąca doskonałą alternatywę do klasycznych modeli. Wyposażona w dużą ilość najnowszych diod SMD5730 marki Epistar gwarantuje mocne i efektowne oświetlenie, którego strumień świetlny wynosi 1220lm.
Charakteryzuje się optymalnym kątem świecenia 180 stopni, dzięki któremu światło odbijające się od tylnej ściany nie marnuje się.
Model wyposażony w najwyższej jakości komponenty, nie współpracuje z podświetleniami i ściemniaczami. Żarnik wyróżnia się równomiernym rozkładem diod, a pobór mocy wynosi 12W. Dodatkowo odporny na częste włączanie i wyłączanie. Emituje ciepłą i przyjemną barwę. Długość lampy żarowej razem z wtykiem wynosi 118mm.
Żarówka objęta jest 2-lenim okresem gwarancyjnym.

Dane techniczne
| Rodzaj gwintu | R7S |
| Moc | 12W |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 100W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Rodzaj Żarówki | LED |
| Kolor szkła | nie dotyczy |
| Kształt | Inna |
| Zamiennik [W] | 100W |
| Diody | SMD5730 |
| Barwa światła | biały ciepły |
| Strumień świetlny [lm] | 1220 |
| Odwzorowanie barw CRI | Ra > 80 |
| Napięcie | 230V |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary [mm] | długość 118 mm, szerokość/średnica 50 mm |
| Kąt świecenia | 180 stopni |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Menu

Ryszard Walkowiak
Najlepsza lampa jaką w życiu miałem w rękach.