Lampa wisząca jasny dąb fornir biała abażur złoty środek
Opis
Lampa wisząca o kolorze jasnego dębu ze złotym środkiem
- Łatwy montaż ( lampa ma tylko 2 elementy)
- Regulacja wysokości ( skracany przewód)
- Wymienny klosz ( możesz go zmienić jeśli chcesz odmienić kolorystykę)
- Łatwy w utrzymaniu ( wystarczy przecierać szmatką)
- Bezpośredni dostęp do żarówki ( wymiana żarówki nie wymaga demontażu lampy)
- Nowoczesny design
GDZIE PASUJE LAMPA Z KLOSZEM
- Do salonu jako główne oświetlenie
- Do kuchni i jadalni nad stół
- Na przedpokój
- Do gabinetu
Lampa jest bardzo prosta w montażu, wystarczy zamontować ją do sufitu i dokręcić abażur.
Lampa na gwint E27.
Ledigo to polska marka produkująca oświetlenie. Szeroka oferta stale rozwija się o nowe modele w skład, których wchodzą lampy kinkiety, lampki nocne żarówki LED i inne.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | tworzywo sztuczne |
| Kolor klosza | biało-złoty |
| Kolor uchwytu | Biały |
| Kolor podstawy lampy | Biały |
| Kolor kabla | Biały |
| Kolor podsufitki | Biała |
| Wysokość całkowita | 80 cm |
| Szerokość klosza | 35 cm |
| Wysokość klosza | 19 cm |
| Średnica maskownicy | 7,5 cm, wysokość maskownicy: 8 cm |
| Długość kabla | 50 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
