Lampa wisząca wenge czarna abażur czarny środek tuba
Opis
Lampa wisząca o kolorze wenge i czarnym środku
- Łatwy montaż (lampa ma tylko 2 elementy)
- Regulacja wysokości (skracany przewód)
- Wymienny klosz (możesz go zmienić jeśli chcesz odmienić kolorystykę)
- Łatwy w utrzymaniu (wystarczy przecierać szmatką)
- Bezpośredni dostęp do żarówki (wymiana żarówki nie wymaga demontażu lampy)
- Nowoczesny design
GDZIE PASUJE LAMPA Z KLOSZEM
- Do salonu jako główne oświetlenie
- Do kuchni i jadalni nad stół
- Na przedpokój
- Do gabinetu
Lampa jest bardzo prosta w montażu, wystarczy zamontować ją do sufitu i dokręcić abażur.
Lampa na gwint E27.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | tworzywo sztuczne |
| Kolor klosza | czarny |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor podstawy lampy | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor podsufitki | Czarna |
| Wysokość całkowita | 120 cm |
| Szerokość klosza | 35 cm |
| Wysokość klosza | 19 cm |
| Średnica maskownicy | 9,5 cm, wysokość maskownicy 1,5 cm |
| Długość kabla | 90 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
