Kinkiet z abażurem hotelowy złoty Arte
Opis
Kinkiet z abażurem hotelowy złoty Arte
Przedstawiamy kinkiet Arte z metalowym, złotym stelażem i pięknym materiałowym abażurem w białym kolorze. Kinkiet świetnie prezentuje się w loftowych wnętrzach. Wykonany w duchu minimalizmu z domieszką nowoczesności. Kinkiet świetnie sprawdzi się w sypialni przy łóżku. Materiałowy klosz sprawia, że światło można skierować punktowo bez obaw że rozproszy się w pomieszczeniu.
Kinkiet Arte wyróżnia:
PIĘKNA METALOWA RAMA - zarówno rama jak i maskownica w złotym kolorze
ŁATWY MONTAŻ - lampa składa się z dwóch elementów ramy i abażuru
ABAŻUR Z TKANINY PREMIUM - materiał ociepla wnętrze nadaje przytulny charakter
FUNKCJONALNOŚĆ - kinkiet pasuje do stylowych hotelowych wnętrz, równie dobrze sprawdza się w domowych aranżacjach w salonie, sypialni czy na przedpokoju
Ledigo to polska marka produkująca oświetlenie. Szeroka oferta stale rozwija się o nowe modele w skład, których wchodzą lampy kinkiety, lampki nocne żarówki LED i inne.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | kinkiet |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Styl | klasyczny |
| Tworzywo | tkanina |
| Kolor klosza | biały |
| Kolor uchwytu | Złoty |
| Kolor podstawy lampy | Złoty |
| Kolor podsufitki | metalowa, złota, okrągła |
| Wysokość całkowita | 38 cm |
| Szerokość całkowita | 18 cm |
| Szerokość klosza | średnica dolnego otworu abażuru 12 cm, średnica górnego otworu abażuru 8 cm |
| Wysokość klosza | 11,5 cm |
| Średnica maskownicy | 9,5 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | nie |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
