Kinkiet loft łamany metalowy abażur walec biały Deluxe
Opis
Kinkiet loft łamany metalowy abażur walec biały Deluxe
Funkcjonalność - kinkiet ma opcje 3 stopniowej regulacji co daje maksymalny komfort użytkowania. Możliwość ustawienia kąta nachylenia już u podstawy, w przegubie ramienia oraz samego klosza. Regulacja motylkowa w płaszczyźnie góra dół
Łatwość montażu - obecna seria kinkietów dociera do klienta zmontowana wystarczy dokręcić klosz i lampa jest gotowa do zawieszenia
Estetyka - kinkiet wykonany z dbałością o detale. Metalowe ramiona lampy malowane metodą proszkową. Kolor lampy głęboka matowa biel.
Ledigo to polska marka produkująca oświetlenie. Szeroka oferta stale rozwija się o nowe modele w skład, których wchodzą lampy kinkiety, lampki nocne żarówki LED i inne.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | kinkiet |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | boho |
| Tworzywo | metal + tkanina |
| Kolor klosza | biały |
| Kolor uchwytu | Biały |
| Kolor podstawy lampy | Biały |
| Kolor podsufitki | Biała metalowa |
| Wymiary | Długość ramienia do przegubu to 26cm kolejna część ramienia to 25cm, wysokość oprawki to 5cm |
| Szerokość klosza | 20cm |
| Wysokość klosza | 15cm |
| Możliwość ściemniania | w zależności od żarówki |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
