Menu
Nowości
Klosz BOHO NUSA bambusowy 80cm TH80
210,00 zł
170,73 zł
Klosz BOHO NUSA bambusowy 60cm TH60
214,00 zł
173,98 zł
Żarówka LED E14 7W wąska zimna 6500K Milano
18,00 zł
14,63 zł
Lampa wisząca z abażurem ORO Deluxe biała 30cm ZLA7231
Rodzaj lampy: lampa wisząca
Dwuobwodowość: nie
Rodzaj gwintu: E27
Styl: nowoczesny
Tworzywo: tkanina
Kolor klosza: biały
Kolor uchwytu: Biały
Kolor podstawy lampy: Biały
Kolor kabla: Biały
Kolor podsufitki: Biała
Wysokość całkowita: 80cm
Szerokość całkowita: 30cm
Szerokość klosza: 30cm
Wysokość klosza: 17cm
Średnica maskownicy: 7,5cm
Możliwość ściemniania: w zależności od żarówki
Stopień ochrony IP: IP20
Regulacja wysokości: tak
Napięcie: 230V
Źródło światła w zestawie: nie
Czas realizacji: 24h
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
24 godziny
Opis
Lampa wisząca z abażurem ORO Deluxe biała 30cm ZLA7231
Lampa wisząca z kolekcji Oro to świetny wybór, aby twoje wnętrze nabrało nowego, świeżego klimatu. Lampa idealnie wpasuje się w nowoczesne jak i klasyczne standardy designerskie. Na pewno sprawi, że w twoim salonie, pokoju czy sypialni wraz ze stylową żarówką LED nastanie miła i przyjazna atmosfera.
Lampa jest bardzo prosta w montażu, wystarczy zamontować ją do sufitu i dokręcić abażur.
Chcesz zmienić kolor lub styl abażuru? Z naszą lampą możesz to zrobić w prosty i szybki sposób.
Lampa na gwint E27.
Zachęcamy do obejrzenia innych produktów z naszej kolekcji Oro.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | tkanina |
| Kolor klosza | biały |
| Kolor uchwytu | Biały |
| Kolor podstawy lampy | Biały |
| Kolor kabla | Biały |
| Kolor podsufitki | Biała |
| Wysokość całkowita | 80cm |
| Szerokość całkowita | 30cm |
| Szerokość klosza | 30cm |
| Wysokość klosza | 17cm |
| Średnica maskownicy | 7,5cm |
| Możliwość ściemniania | w zależności od żarówki |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
