Girlanda świetlna ogrodowa czarna 20m 40 żarówek LED 1W PREMIUM
Opis
GIRLANDA ŚWIETLNA 20M Z KOMPLETEM 40 sztuk ŻARÓWEK LED 1W
Girlandy świetlne to modny i funkcjonalny sposób doświetlenia ogrodu, tarasu czy balkonu. Girlanda sprawi że przestrzeń nabiera klimatu a wypoczywający tam goście mogą zrelaksować się. Oferowany produkt nie zawiera źródeł światła. Girlanda jest łączona.
Nasze girlandy z serii LOFT LINE wyróżnia wysoka jakość, estetyka i funkcjonalność:
- Kabel o długości 20m i właściwym przekroju pozwala właściwie pracować wkręconym żarówkom co z kolei przekłada się na jej żywotność i jakość emitowanego światła.
- Zabezpieczenie antywilgociowe: każda z opraw posiada zabezpieczenie dzięki czemu girlanda może funkcjonować na dworze bez względu na warunki atmosferyczne ( mgła czy deszcz)
- Możliwość przedłużenia girlandy o kolejne moduły. Końcówka z gniazdem do przedłużenia posiada szczelną zaślepkę. Możliwość połączenia maksymalnie 3 zestawów.
- Zaczepy na wysokości każdej z 40 opraw co znacznie ułatwia zamontowanie girlandy praktycznie w każdym miejscu
- Żarówki LED E27 1W w przezroczystym wybarwieniu szkła.
Dane techniczne
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Moc | 1W |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 10W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Rodzaj Żarówki | LED |
| Kolor szkła | przezroczyste |
| Kształt | tradycyjna żarówka |
| Zamiennik [W] | 10W |
| Diody | Filament |
| Barwa światła | biały ciepły |
| Strumień świetlny [lm] | 82 |
| Odwzorowanie barw CRI | 85 Ra |
| Napięcie | 230V |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Wymiary [mm] | średnica 4,5cm wysokość 8cm |
| Trwałość | 15000 |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Typ | girlanda ogrodowa |
| Materiał wykonania | tworzywo |
| Długość całkowita | 2000cm plus dodatkowo kabel zasilający o długości 150cm |
| Ilość opraw | 40 |
| Odległość między oprawami | 45cm |
| Kolor przewodu | czarny |
| Kolor opraw | czarny |
| Waga produktu | 4,700 kg |
| Rodzaj gwintu dla źródła światła | E27 |
| Źródło światła w zestawie | tak |
| Możliwość przedłużania | tak |
| IP | 44 |
| Zasilanie | sieciowe |
| Napięcie | 230V |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Gwarancja | 2 lata |
Menu
