Żarówka LED E27 S14 1W retro girlandowa ciepła
Opis
Żarówka E27 1W Retro stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych żarówek z tym samym trzonkiem. Idealnie sprawdza się w girlandach świetlnych, kinkietach i lampach gdzie żarówka oprócz funkcji użytecznej powinna także spełniać funkcję dekoracyjną.
Wyjątkowy styl Vintage w połączeniu z ciepłą barwą gwarantuje przyjemny klimat w miejscach, w których najczęściej wypoczywamy. Energooszczędne światło ledowe zapewnia szeroki kąt oświetlenia wynoszący 360 stopni.
Dane techniczne
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Moc | 1W |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 10W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Rodzaj Żarówki | LED |
| Kolor szkła | przezroczyste |
| Kształt | tradycyjna żarówka |
| Zamiennik [W] | 10 |
| Diody | Filament |
| Barwa światła | biały ciepły |
| Strumień świetlny [lm] | 82 |
| Odwzorowanie barw CRI | 85 Ra |
| Napięcie | 230V |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Wymiary [mm] | szerokość 4,5cm wysokość 8cm |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Trwałość | 15000 |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Menu
