Lampa wisząca na listwie podwójna HOLD biała regulacja
Opis
Lampa wisząca na listwie podwójna HOLD biała regulacja
Prezentowana lampa sufitowa to idealne rozwiązanie dla minimalistycznych, skandynawskich a nawet nowoczesnych wnętrz, stawiających na design. Ta metalowa popdwójna lampa będzie świetnie pasować w otwartych przestrzeniach gdzie kuchnia łączy się z salonem. Uniwersalna biel lampy sprawia że wszędzie będzie pasować.
Co wyróżnia naszą lampę?
- Dzięki uchwytowi oraz możliwości regulacji kąta nachylenia, każdy klosz lampy można dostosować do własnych preferencji, co umożliwia skierowanie światła w odpowiednim kierunku.
- łatwa w utrzymaniu - otwarty typ klosza pozwala na swobodne czyszczenie lampy
- estetyczne łączenie i detale lampy ( metalowa listwa, przewód w tekstylnym oplocie)
- możliwość regulacji zawieszenia ( sam decydujesz na jakiej wysokości ma zawisnąć każdy z kloszy lampy)
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | metal |
| Kolor klosza | biały |
| Kolor uchwytu | Biały |
| Kolor podstawy lampy | Biały |
| Kolor kabla | Biały |
| Kolor podsufitki | Biała |
| Wysokość całkowita | 90cm |
| Szerokość całkowita | 50cm |
| Szerokość klosza | 20cm |
| Wysokość klosza | 25cm |
| Średnica maskownicy | długość listwy 40cm, szerokość listwy 5cm, wysokość listwy 2cm |
| Długość kabla | cm |
| Waga produktu | 1,400 kg |
| Możliwość ściemniania | w zależności od żarówki |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
