Kinkiet regulowany biały metalowy klosz owal
Opis
Prezentujemy kinkiet w loftowej stylistyce. Lampa wykonana jest z metalu w kolorze matowej bieli. Oprawa w złotym kolorze sprawia że kinkiet znakomicie prezentuje się również w nowoczesnych wnętrzach. Dodatkowym atutem kinkietu jest możliwość ustawienia klosza pod różnym kątem. Regulacja motylkowa (góra dół) Kinkiet świetnie prezentuje się na tle betonu i surowej cegły może być również odważnym akcentem w rustykalnych wnętrzach. Jest znakomitym dopełnieniem wnętrz o industrialnym i loftowym charakterze. Wpisuje się również w nowoczesne aranżacje.
Jeśli poszukujesz kinkietu, który nie tylko doświetli wnętrze ale także spełni funkcję dekoracyjną to nasza lampa będzie dobrym wyborem.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | kinkiet |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | loft |
| Tworzywo | metal |
| Kolor klosza | biały |
| Kolor uchwytu | Biały |
| Kolor podsufitki | Biała metalowa |
| Wysokość całkowita | 26cm |
| Szerokość całkowita | 38cm |
| Szerokość klosza | 17cm |
| Średnica maskownicy | 10cm/2,5cm |
| Możliwość ściemniania | w zależności od żarówki |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | nie |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
