Lampa wisząca BOHO Africa trawa morska walec 20cm TH2A
Opis
LAMPA Z TRAWY MORSKIEJ WALEC TH2A 20cm
Model należy do kolekcji ręcznie wyplatanych lamp z trawy morskiej. Znakomicie wpisuje się we wnętrza inspirowane naturą. Komponuje się ze stylem skandynawskim, znakomicie dopełni tez aranżację BOHO.
Splot trawy morskiej pozwala na przenikanie światła dzięki lampa stanowi znakomitą formę oświetlenia wnętrza.
Lampa sprawdzi się w kuchni nad stołem ale także jako główne oświetlenie w salonie.
Trawa morska do ręcznego wyplatania lamp jest w 100% pochodzenia naturalnego. Dlatego należy zwrócić uwagę na to że każda lampa jest jedyna i niepowtarzalna. Pojedyncze sztuki lamp mogą się między sobą różnić np. odcieniem.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | boho |
| Tworzywo | trawa morska |
| Kolor klosza | beżowy |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor podstawy lampy | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor podsufitki | Czarny |
| Wysokość całkowita | 92cm |
| Szerokość całkowita | 20cm |
| Szerokość klosza | 20cm |
| Wysokość klosza | 15cm |
| Średnica maskownicy | 7,5cm |
| Długość kabla | 77cm |
| Możliwość ściemniania | w zależności od żarówki |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
