Lampa wisząca minimalistyczna czarna DUO łuk
Opis
LAMPA WISZĄCA MINIMALISTYCZNA ŁUK DUO
Poznaj lampę DUO w kształcie łuku - nowoczesny minimalistyczny kształt, które wznosi się na dwóch stalowych linkach, dodając przestrzeni elegancji i nowatorskiego stylu. Jej dynamiczna forma, utrzymana w idealnie symetrycznym ułożeniu, stanowi nie tylko funkcjonalne źródło światła, ale również fascynującą dekorację, która przyciąga uwagę i nadaje pomieszczeniu niepowtarzalny charakter.
Lampa wisząca DUO doskonale odnajdzie się w pomieszczeniach nowoczesnych i o modernistycznym wykończeniu. Fantastycznie prezentuje się w we wnętrzach komercyjnych, jak np. biura, hotele, restauracje. Jednakże, dzięki uniwersalnej prezencji również jest możliwe jej zastosowanie we wnętrzach bardziej klasycznych i domowych.
CO PRZEKONA CIĘ DO LAMPY DUO
- Jakość wykonania
- Nowoczesny wygląd i charakter lampy
- Możliwość regulacji zawieszenia
- Nie rzuca ostrych cieni - co sprawia że pomieszczenie staje się przytulne i zaprasza do relaksu
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Styl | nowoczesny |
| Kolor klosza | złoty |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor podsufitki | Czarna metalowa |
| Wysokość całkowita | 122,5cm |
| Szerokość całkowita | 85cm |
| Wysokość klosza | 11,5cm |
| Średnica maskownicy | 50cm/7cm |
| Długość kabla | 65cm |
| Waga produktu | 1500g |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
