Kinkiet metalowy regulowany czarny stelaż Oro
Opis
Kinkiet metalowy regulowany czarny
1 punkt świetlny
Możliwość regulacji
Możliwość mocowania klosza przeznaczonego do gwintu E27
Ledigo to polska marka produkująca oświetlenie. Szeroka oferta stale rozwija się o nowe modele w skład, których wchodzą lampy kinkiety, lampki nocne żarówki LED i inne.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | kinkiet |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | loft |
| Tworzywo | metal |
| Kolor uchwytu | czarny |
| Kolor podsufitki | Czarna |
| Wysokość całkowita | 13cm |
| Szerokość całkowita | 10cm |
| Średnica maskownicy | 10cm/2,5cm |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
