Lampa kryształowa złota żyrandol ZL2008 mat
Opis
LAMPA WISZĄCA W FORMIE KRYSZTAŁOWEGO ŻYRANDOLU - 5 punktów świetlnych
Lampa w stylu glamour, która ozdobi wnętrze wprowadzając atmosferę klasy i elegancji.
Żyrandol znakomicie spełni rolę głównego oświetlenia w salonie czy w sypialni. Sprawdzi się też w jadalni nad stołem
Lampa dzięki kryształowej strukturze znakomicie ozdobi salony usługowe i dopełni hotelowe wnętrze.
Lampę wyróżnia matowe wykończenie złotych tulej co znakomicie współgra z kryształami o wysokiej klasie przejrzystości ( K5)
Żyrandol wymaga samodzielnego montażu.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | metal + szkło |
| Kolor klosza | złoty |
| Kolor uchwytu | Złoty |
| Kolor podsufitki | Złota |
| Wymiary | długość pojedynczego kryształu 7,5 cm, szerokość pojedynczego kryształu 3 cm |
| Wysokość całkowita | 78cm |
| Szerokość całkowita | 38 cm |
| Szerokość klosza | 38cm |
| Wysokość klosza | 28 cm |
| Średnica maskownicy | wysokość maskownicy 10,5cm, średnica maskownicy 6,5cm |
| Długość kabla | długość łańcucha 40cm |
| Waga produktu | 4,000 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
