Gniazdo ceramiczne czarne USB BEZ RAMKI K1-2USBAX
Opis
Gniazdo ceramiczne czarne USB BEZ RAMKI K1-2USBAX
Podtynkowe gniazdo USB retro wykonane z wysokiej jakości ceramiki powlekanej porcelaną w czarnym kolorze. Produkt zachwyca klasyczną elegancją nawiązującą do włoskich projektów z przełomu XIX i XX wieku. Prosta forma a zarazem ponadczasowy design sprawia, że po nasze akcesoria elektryczne sięgają nawet najbardziej wymagający klienci.
Podtynkowe gniazdo USB to detal, którego dobór będzie stanowił o jakości wykańczanego wnętrza. Warto postawić jakość w połączeniu z designem.
Ceramiczne gniazda stanowią znakomitą alternatywę dla nudnych, plastikowych elementów. Nadają klasy i elegancji.
Forma montażu podtynk.
Ledigo to polska marka produkująca oświetlenie. Szeroka oferta stale rozwija się o nowe modele w skład, których wchodzą lampy kinkiety, lampki nocne żarówki LED i inne.
Dane techniczne
| Typ montażu | podtynkowy |
| Materiał | ceramika |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | gniazdo USB |
| Zastosowanie | wewnętrzne |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Prąd znamionowy | 3,2A |
| Napięcie | 5V |
| Wymiary | średnica gniazda 60mm, głębokość gniazda 46mm, średnica ramki metalowej 70mm |
Menu
