Lampa wisząca BOHO bambusowa biała TH1C
Opis
Lampa wisząca BOHO bambusowa biała TH1C
Dlaczego warto wybrać nasza lampę bambusową?
- Wyjątkowy wyplot
Ręcznie wypleciona z delikatnych włókien bambusa, prezentuje się niezwykle subtelnie dzięki cienkiej plecionce, nazywanej "skiny bamboo". Ta unikalna plecionka nadaje lampie bambusowej wyjątkowy charakter, łącząc w sobie piękno natury z ludzką precyzją.
- Lekka i wytrzymała konstrukcja
Taka konstrukcji sprawia, że jest idealnym wyborem zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Jej lekka konstrukcja sprawia, że można ją łatwo przenosić i zmieniać jej umiejscowienie według potrzeb, co pozwala na elastyczne aranżacje wnętrza.
- Nie hamuje przepływu światła
Cienki splot sprawia że lampa daje wyjątkowy efekt świetlny
- Łatwa w czyszczeniu.
Wystarczy delikatnie przetrzeć ją wilgotną ściereczką, aby przywrócić jej świeżość.
- Naturalny urok i harmonia
Jej naturalne odcienie drewna wprowadzą do pomieszczenia przytulną i relaksującą atmosferę, a dzięki możliwości zestawienia dwóch lub trzech lamp obok siebie, stworzysz unikalny układ świetlny
Drewno wykorzystane do ręcznego wyplatania lamp jest w 100% pochodzenia naturalnego. Dlatego należy zwrócić uwagę na to że każda lampa jest jedyna i niepowtarzalna. Pojedyncze sztuki lamp mogą się między sobą różnić np. odcieniem drewna.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | boho |
| Tworzywo | bambus |
| Kolor klosza | beżowy |
| Kolor uchwytu | Biały |
| Kolor podstawy lampy | Biały |
| Kolor kabla | Biały |
| Kolor podsufitki | Biała |
| Wysokość całkowita | 80 cm |
| Szerokość klosza | 18 cm |
| Wysokość klosza | 18 cm |
| Średnica maskownicy | 7,5 cm, wysokość maskownicy: 8 cm |
| Długość kabla | 50 cm |
| Waga produktu | 0,350 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
