Lampa wisząca strunowa naturalna pleciona WALEC boho 30 cm
Opis
Lampa wisząca strunowa pleciona BOHO WALEC naturalna
Przedstawiona lampa wisząca pochodzi z naszej kolekcji strunowych lamp BOHO. Posiada metalowy klosz opleciony specjalnie impregnowanym, wytrzymałym papierowym sznurkiem w naturalnym kolorze beżu.
EKO DESIGN - lampy plecionej sprawia, że świetnie wpisuje się ona we wnętrza inspirowane naturą. Tworzy wyspiarski klimat nadając przytulności i klimatu doświetlanym pomieszczeniom.Wystarczy dobrać dekoracyjne źródło światła, a lampa rozświetli wnętrze i nada mu nowy charakter. Lampa w stylu boho świetnie komponuje się we wnętrzach inspirowanych naturą. Przepięknie prezentuje się na tle drewna szarości i ceramiki. Ociepli wizualnie wnętrze. Pasuje do kuchni i salonu, ale także do sypialni czy pokoju dziecięcego.
ODPORNOŚĆ NA ODKSZTAŁCENIA - szkielet lampy stanowi metalowy klosz zapewniający stabilną formę dla plecionki z juty
LAMPA ZAPAKOWANA W MASYWNY KARTON O WYSOKIEJ GRAMATURZE - zabezpiecza to lampę przed uszkodzeniami
JAKOŚĆ PRZEJAWIAJĄCA SIĘ W DETALACH
Produkt do samodzielnego montażu.
Ledigo to polska marka produkująca oświetlenie. Szeroka oferta stale rozwija się o nowe modele w skład, których wchodzą lampy kinkiety, lampki nocne żarówki LED i inne.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | boho |
| Tworzywo | plecionka papierowa |
| Kolor klosza | brązowy |
| Kolor uchwytu | czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor podsufitki | czarna metalowa |
| Wysokość całkowita | 115 cm |
| Szerokość klosza | 30 cm |
| Wysokość klosza | 18,5 cm |
| Średnica maskownicy | 9,5 cm, wysokość maskownicy 1,8 cm |
| Długość kabla | 85 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
