Lampa wisząca szklana kubełek mleczna biała
Opis
SZKLANA LAMPA WISZĄCA Z SERII AMBER
CO WYRÓŻNIA NASZĄ LAMPĘ?
SZKLANY KLOSZ O DELIKATNYM BURSZTYNOWYM ZABARWIENIU I KUBEŁKOWYM KSZTAŁCIE
ELEGANCKA OPRAWA LAMPY W KOLORZE ZŁOTA NADAJE JEJ WYJĄTKOWY CHARAKTER
PRZEWÓD W ESTETYCZNYM OPLOCIE DAJE MOŻLIWOŚĆ REGULACJI ZAWIESZENIA LAMPY
METALOWA PODSUFITKA IDEALNIE MASKUJE ELEMENTY MONTAŻOWE LAMPY( MOŻLIWOŚĆ REGULACJI DŁUGOŚCI PRZEWODU)
PONADCZASOWY DESIGN - SZKLANA LAMPA W KOM[PLECIE Z ELEGANCKĄ ZŁOTĄ OPRAWĄ ŚWIETNIE WPISUJE SIE W OBECNE TRENDY WNĘTRZARSKIE LAMPA SPRAWDZA SIĘ W DOMACH KAWIARNIACH CZY W BIURACH
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | loft |
| Tworzywo | szkło |
| Kolor klosza | mleczny |
| Kolor uchwytu | Złoty |
| Kolor kabla | czarny w oplocie |
| Kolor podsufitki | metalowa, złota |
| Wysokość całkowita | 105 cm |
| Głębokość klosza | 14 cm |
| Szerokość klosza | 14 cm |
| Wysokość klosza | 16 cm |
| Długość kabla | 90 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
