Lampa kryształowa elegancka okrągła żyrandol Bergamo WSC021
Opis
OKRĄGŁY KRYSZTAŁOWY ZWIESZANY ŻYRANDOL Z KOLEKCJI BERGAMO
Luksusowa lampa sufitowa w okrągłym kształcie składająca się z kaskady szklanych mlecznych listków, które tworzą we wnętrzu niezwykle fascynujący efekt wizualny.
Lampa podwieszona jest na metalowych linkach konstrukcyjnych do sufitu. Metalowa konstrukcja w połączeniu ze szkłem wymaga solidnego montażu.
Szklane listki mocowane są w 4 rzędach na jednej kaskadzie. Łącznie jest 52 listki. Każdy listek montowany jest indywidualnie co stwarza efekt lekkości pomimo znacznej masy całej lampy. Część metalowa wykonana jest z metalu w kolorze złotym.
Całość stanowi luksusową urzekająca lampę, którą możemy zastosować w wyszukanym wnętrzu w stylu glamour lub w prostym wnętrzu, któremu doda wysublimowanego charakteru.
Lampa zapakowana jest bardzo dokładnie w kartonowe opakowanie oraz styropian. Wszystkie listki pakowane są w styropianowych formachy.
Żyrandol wymaga samodzielnego montażu.
Ledigo to polska marka produkująca oświetlenie. Szeroka oferta stale rozwija się o nowe modele w skład, których wchodzą lampy, kinkiety, lampki nocne żarówki LED i inne.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa sufitowa |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | metal + szkło |
| Kolor klosza | złoty |
| Kolor uchwytu | Złoty |
| Kolor podsufitki | Złota |
| Wysokość całkowita | 75 cm |
| Szerokość całkowita | 55 cm |
| Szerokość klosza | Długość pojedynczego kryształu 17,5 cm, szerokość pojedynczego kryształu 8,5 cm |
| Średnica maskownicy | średnica maskownicy 12 cm, wysokość maskownicy 3 cm, głębokość maskownicy 2,5 cm |
| Długość kabla | maksymalna długość pojedynczej linki 50 cm |
| Waga produktu | 11,000 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
