Żarówka LED Globe E27 G120 22W=180W Neutralna
Opis
Żarówka LED Globe E27 G120 22W=180W Neutralna
- moc - 22W
- strumień świetlny - 2760lm
- barwa światła - czysta, neutralna biel o temperaturze barwowej 4000K, idealna do pracy i codziennych aktywności, nie męczy wzroku i wiernie oddaje kolory otoczenia
- kształt i budowa - imponująca, okrągła bańka typu GLOBE G120 (kula) o szerokości 120 mm i wysokości 163 mm
- klosz typu mleczny – wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na pęknięcia i uszkodzenia mechaniczne, które doskonale zmiękcza emitowane światło
- technologia - zastosowano wydajne i żywotne diody LED SMD2835 marki Epistar gwarantujące wysoką sprawność świetlną
- gwint - standardowy duży gwint E27, pasujący do większości tradycyjnych lamp i opraw.
Zastosowanie
Dane techniczne
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Moc | 22W |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | mleczny |
| Kształt | kula |
| Barwa światła | barwa neutralna |
| Strumień świetlny [lm] | 2760lm |
| Odwzorowanie barw CRI | 85 Ra |
| Napięcie | 230V |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Trwałość | 15000 |
| Liczba cykli on/off | 15000 |
| Wysokość [mm} | 163 |
| Szerokość [mm] | 120 |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Menu
