Żarówka LED kulka E27 8W=70W 2900K Ciepła
Opis
Model marki Ledigo wyróżniający się długotrwałą żywotnością emitujący wysokiej jakości światło. Prezentowany model to żarówka w kształcie niewielkiej, zgrabnej kulki w białej obudowie z mleczną szybką. Strumień świetlny jaki osiąga to 780lm przy poborze energii 8W. Średnica żarówki wynosi 45mm. Stanowi doskonałe rozwiązanie dla miejsc, w których najczęściej spędzamy wolny czas. Żywotność żarówki - 15 000 godzin.
Parametry wysterylizowane na pobór mocy żarówki 7,5W.
Dane techniczne
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Moc | 8W |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 70W |
| Temperatura barwowa | 2900K |
| Rodzaj Żarówki | LED |
| Kolor szkła | mleczne |
| Kształt | kulka |
| Zamiennik [W] | 70 |
| Diody | SMD2835 Epistar |
| Barwa światła | biały ciepły |
| Strumień świetlny [lm] | 780 |
| Odwzorowanie barw CRI | Ra > 80 |
| Napięcie | 230V |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary [mm] | średnica 45 mm, długość wraz z gwintem 89 mm |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Dodatkowe informacje | Żarówka wyposażona we wbudowany zasilacz izolowany RC dzięki czemu jest odporna na skoki napięcia w sieci w zakresie 170-230V |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Menu
