Lampka nocna bambusowa podstawa biała abażur
Opis
Lampka nocna o białej podstawie i bambusowym kloszu
Stwórz klimat w swojej sypialni wybierając lampkę z bambusowym kloszem. Plecionka pięknie rozproszy światło tworząc przytulny charakter wnętrza.
CO WYRÓŻNIA NASZĄ LAMPKĘ?
- Łatwość montażu - lampka to 2 elementy podstawa i klosz
- Stabilna podstawa
- Wymienny klosz - jeśli Ci się znudzi możesz wymienić klosz na inny ( gwint w oprawie jest uniwersalny )
- Akcent BOHO - klosz wykonany w 100% z naturalnej bambusowej plecionki
- Wygoda użytkowania - lampka ma włącznik ON/OFF na długości kabla
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa stołowa |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | bambus |
| Kolor klosza | beżowy |
| Kolor uchwytu | Biały |
| Kolor podstawy lampy | Biały |
| Kolor kabla | Biały z włącznikiem ON/OFF |
| Wysokość całkowita | 31 cm |
| Szerokość całkowita | 15 cm |
| Głębokość klosza | 16 cm |
| Szerokość klosza | 15 cm |
| Wysokość klosza | 18 cm |
| Średnica maskownicy | Średnica podstawy : 12 cm |
| Długość kabla | 130 cm, włącznik ON/OFF znajduje się 60 cm od postawy lampki |
| Waga produktu | 0,630 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | nie |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
