Lampa wisząca szkło ornament Szyszka grafitowa
Opis
LUSTRZANA LAMPA SZYSZKA O ORIENTALNEJ FORMIE
Prezentowaną lampę wyróżnia blask, ornamentowe szkło oraz aluminiowa, stylowa oprawa w kolorze złota.
Kolor i kształt sprawiają, że lampa jest łatwa w utrzymaniu.
Ornamentowe szkło lampy bardzo dobrze przepuszcza światło tworząc wyjątkowy klimat jednocześnie niwelując moc rażenia żarówki.
Klosz posiada otwór u dołu dzięki czemu montaż żarówki będzie szybki i bezproblemowy. Co ważne nie będzie trzeba demontować lampy na potrzeby wymiany źródła światła.
Atutem naszej lampy Szyszka jest jej wymienny klosz - łatwo odkręcany.
Co ważne lampa posiada możliwość regulacji wysokości zawieszenia. Przewód na którym jest zawieszona można swobodnie skrócić i zdecydować samemu na jakiej wysokości ma być zawieszony klosz lampy.
Lampa świetnie pasuje do sypialni przy łóżku, w kuchni nad wyspą lub blatem ale także do salonu.
Lampa wysłana jest w kartonowym opakowaniu ze styropianową formą zabezpieczającą. Komplet komponentów przygotowany jest do montażu lampy w całość.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | szkło |
| Kolor uchwytu | Złoty |
| Kolor kabla | złoty w oplocie tekstylnym |
| Kolor podsufitki | Metalowa, złota |
| Wysokość całkowita | 120 cm |
| Głębokość klosza | 20 cm |
| Szerokość klosza | 16 cm, szerokość dolnego otworu to 12,5 cm |
| Wysokość klosza | 19 cm |
| Średnica maskownicy | 10 cm |
| Długość kabla | 85 cm |
| Waga produktu | 1,300 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
