Kabel w oplocie jutowym z czarną plastikową oprawą od lampy E27
Opis
Kabel w oplocie jutowym z plastikową oprawą od lampy E27
Lampa wisząca sufitowa pojedynczy zwis do lampy E27 z kablem w oplocie jutowym, plastikową oprawką i metalową maskownicą w czarnym kolorze.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Tworzywo | metal |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor kabla | Beżowy |
| Kolor podsufitki | Czarna |
| Wysokość całkowita | 95 cm |
| Szerokość klosza | Szerokość oprawki: 4 cm |
| Wysokość klosza | Wysokość oprawki: 6 cm |
| Długość kabla | 90 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
