Menu
Nowości
Żarówka LED G9 6W Ciepła
16,15 zł
13,13 zł
Przewód w oplocie kabel dekoracyjny złoty GOLD 3x0,75
7,50 zł
6,10 zł
Kinkiet metalowy Retro na łuku biały złoty płaski z kablem
81,70 zł
66,42 zł
Włącznik ceramiczny obrotowy VINTAGE biały
Typ montażu: natynkowy
Materiał: ceramika
Kolor: biały
Rodzaj: włącznik obrotowy schodowy
Zastosowanie: wewnętrzne
Klasa szczelności: IP20
Prąd znamionowy: 10A
Napięcie: 250V
Wymiary: średnica 65mm, wysokość gniazda z włącznikiem 65mm
Dostępność:
średnia ilość
Wysyłka w:
24 godziny
Opis
Włącznik ceramiczny obrotowy VINTAGE biały
Eleganckie gniazdo ceramiczne natynkowe w białym kolorze VINTAGE to połączenie prostej formy z funkcjonalnością użytkowania. Dzięki połączeniu przeszłości z nowoczesnością włącznik będzie idealnie współgrać z klasycznym ale też i odrestaurowanym wnętrzem w stylu industrialnym i loftowym.
Film instruktażowy montażu: https://youtu.be/hFlFzPfHwhc
Dane techniczne
| Typ montażu | natynkowy |
| Materiał | ceramika |
| Kolor | biały |
| Rodzaj | włącznik obrotowy schodowy |
| Zastosowanie | wewnętrzne |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Prąd znamionowy | 10A |
| Napięcie | 250V |
| Wymiary | średnica 65mm, wysokość gniazda z włącznikiem 65mm |

Tomek
Kupiłem razem z uchwytami ceramicznymi. Jakość pierwsza klasa