Lampa wisząca szklana duża KULA LAVA Clear
Opis
SZKLANA LAMPA WISZĄCA LAVA CLEAR
Prezentujemy Państwu nowoczesny model szklanej lampy w kształcie zamkniętej kuli. Model wyróżniają wgłębienia w szkle, które dodają lampie finezji i oryginalnego charakteru.
Zarówno oprawa jak i maskownica wykonane są z metalu w złotym kolorze. Przewód lampy jest w estetycznym czarnym oplocie.
Znakomicie prezentuje się w salonie, sypialni a także w kuchni nad stołem czy w przedpokoju.
Po model Lampy Lava sięgają również hotele i restauracje stawiając na nowoczesne rozwiązania w wystroju wnętrz.
Dobierając źródło światła w ciepłej barwie lampa po zaświeceniu nabierze turkusowego odcieniu szkła. Chcąc zachować niebieską warto zdecydować się na neutralne bądź zimne światło.
Lampa występuje w trzech wersjach wybarwienia kolorystycznych - grafitowy, bursztynowy oraz niebieski.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | loft |
| Tworzywo | szkło |
| Kolor klosza | przezroczysty |
| Kolor uchwytu | Złoty |
| Kolor kabla | czarny w oplocie tekstylnym |
| Kolor podsufitki | Złota metalowa |
| Wysokość całkowita | 115 cm |
| Szerokość klosza | 25 cm |
| Wysokość klosza | 25 cm |
| Średnica maskownicy | 10 cm, wysokość maskownicy 2,5 cm |
| Długość kabla | 80 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu

Dominika
Choć sama nie wybrałam tej lampy bo zdecydował mąż to jestem bardzo zadowolona
Karol
Super lampa w dobrej cenie. Polecam