Lampa wisząca FAVO przezroczysta bańka
Opis
LAMPA FAVO
Lampa wyróżnia się na tle innych modeli nietuzinkowym designem. Oprawa w kolorze złota umieszczoną wewnątrz szklanego klosza o strukturze plastra miodu stanowi osłonę dla źródła światła. Długa tuleja zakrywająca kabel przechodząca w oprawę nadaje lampie stylu oraz nowoczesnego charakteru.
Po dobraniu żarówek LED lampa sprawi że oświetlane wnętrze nabierze przytulnego charakteru. Lampa sprawdzi się szczególnie w kuchni nad stołem ale także w salonie a nawet w pokoju dziecięcym.
Posiada:
- szklany klosz
- estetyczne łączenie i detale lampy
- metalowa podsufitka
- estetyczny kabel w oplocie
- możliwość regulacji kabla - montując lampę to klient decyduje na jakiej długości kabla będzie wisiał klosz
Lampa wysłana jest w kartonowym opakowaniu ze styropianową formą zabezpieczającą. Komplet komponentów przygotowany jest do montażu lampy w całość. Polecamy dobrać do lampy żarówki LED marki Ledigo.
Ledigo to polska marka produkująca oświetlenie Szeroka oferta stale rozwija się o nowe modele w skład których wchodzą lampy kinkiety, lampki nocne żarówki LED i inne.
Dane techniczne
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | szkło |
| Kolor klosza | przezroczysty |
| Kolor uchwytu | Złoty |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor podsufitki | Złota |
| Wysokość całkowita | 115 cm |
| Szerokość klosza | 24 cm, szerokość dolnego otworu 14cm |
| Wysokość klosza | 27 cm |
| Średnica maskownicy | 10 cm, wysokość maskownicy 2,5 cm |
| Długość kabla | 75 cm |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu

Ania
Jaką żarówkę dobrać do tej lampy? Lampa dotarła jest piękna