Żarówka LED E27 10W A60 clear retro Ciepła
Opis
Żarówka LED Filament E27 10W A60 Retro - diody filament
Żarówka stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych żarówek. Model żarówki LED E27 A60 10W to połączenie stylu retro z nowoczesnym energooszczędnym rozwiązaniem LED
Żarówki idealnie sprawdza się w otwartych lampach gdzie żarówka oprócz funkcji użytecznej powinna także spełniać funkcję dekoracyjną.
Wyjątkowy styl Vintage w połączeniu z ciepłą barwą gwarantuje przyjemny klimat w miejscach, w których najczęściej wypoczywamy. Energooszczędne światło ledowe zapewnia szeroki kąt oświetlenia wynoszący 360 stopni.
Uwaga: Proces produkcyjny żarówek nie wyklucza drobnych rys na szkle żarówki!
W porównaniu ze standardowymi żarówkami, ich odpowiednik filament LED marki Energy Light zużywają aż o 80 procent mniej energii do wytworzenia takiej samej ilości światła, ponadto odznaczają się dłuższym okresem trwałości i nie wymagają tak częstej wymiany. Światło jest płynne, przyjemne dla oka, ciepłe, i najbardziej zbliżone do światła zwykłej żarówki. Szklana obudowa w kształcie tradycyjnej żarówki sprawia, że światło jest rozprowadzane pod kątem 360 stopni. Filament LED wygląda bardzo oryginalnie, często sprawiając wrażenie żarówki retro - sprawdzi się w ozdobnych żyrandolach.
Dane techniczne
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Moc | 10W |
| Temperatura barwowa | 2500K |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Materiał | szkło |
| Kolor | przezroczysty (clear) |
| Kształt | tradycyjna żarówka |
| Barwa światła | barwa ciepła |
| Strumień świetlny [lm] | 980 |
| Odwzorowanie barw CRI | Ra > 80 |
| Napięcie | 230V |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Menu
