Lampa wisząca DUŻA z abażurem Diament Szara
Opis
LAMPA WISZĄCA W NOWOCZESNEJ STYLISTYCE Z DUŻYM ABAŻUREM - SZARA
PROSTA FORMA- geometrczny kszałt abażuru nadaje lampie stylowej formy wpisując się w obecne trendy wnętrzarskie. Lampa daje możliwość stworzenia indywdualnej stylizacji. Wystarczy dobrać swój kolor abażuru tak abyt oprócz funkcji użytkowej lampa pełnił także funkcję dekoracyjną komponując się z otaczającym wnętrzem.
WYSOKA JAKOŚĆ - lampa składa się ze sprawdzonych komponentów. Abażur wykonany z trwałego materiału od zewnątrz tkanina a od środka PCV. Wykonany z dbałością o detale.
POLSKI PRODUKT - produkt w 100% wykonany jest w Polsce, spełniająca wszelkie wymagane normy.
PROSTY MONTAŻ - wystarczyprzykręcić abażur a następnie powiesić na suficie. Gwint lamki to E27 dla żarówek o dużym trzonku ( żarówkę mogą Państwo dokupić na innej aukcji)
SKOMPONUJ WŁASNĄ LAMPĘ
JEŚLI CHCESZ LAMPĘ W INNM KOLORZE MASZ TAKĄ MOŻIWOŚĆ. WYSTARCZY, ŻE W FORMULARZU ZAMÓWIENIA NAPISZESZ NAM KTÓRY KOLOR ABAŻURU PRZEDSTAWIONEGO NA ZDJĘCIU WYBIERASZ.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | tkanina |
| Kolor klosza | szary |
| Kolor kabla | Szary |
| Kolor podsufitki | Szara |
| Wysokość całkowita | 70 cm |
| Szerokość całkowita | 42 cm |
| Waga produktu | 1,000 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
