Lampa sufitowa plafon 3 klosze Diament czarny
Opis
Lampa sufitowa żyrandol 3 klosze Diament czarny
Prezentujemy lampę sufitową w loftowej stylistyce. Lampa wykonana jest z metalu w kolorze matowej czerni. Klosz w kształcie diamentu nadaje lampie industrialnego charakteru. Lampa świetnie doświetli salon, przedpokój czy pokój dziecięcy.
Każdy z kloszy posiada niezależną regulację i możliwość wymiany. Ażurowa, druciana forma kloszy sprawia że światło swobodnie doświetla przestrzeń.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa sufitowa |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | metal |
| Kolor klosza | czarny |
| Kolor uchwytu | czarny |
| Kolor podsufitki | czarna metalowa |
| Głebokość całkowita | 2 cm |
| Szerokość klosza | 19 cm |
| Wysokość klosza | 19,5 cm |
| Średnica maskownicy | 30 cm |
| Waga produktu | 2,700 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
