Lampa sufitowa żyrandol 3 klosze czarne bambusowe
Opis
Lampa sufitowa żyrandol 3 klosze czarne bambusowe
Prezentujemy lampę sufitową w loftowej stylistyce z elementami boho. Lampa wykonana jest z metalu w kolorze matowej czerni. Czarne bambusowe klosze nadają lampie ciepłego i przyjaznego charakteru. Lampa świetnie zaprezentuje się w salonie, przedpokoju, czy pokoju dziecięcym.
Jeśli poszukujesz żyrandola, który nie tylko doświetli wnętrze ale także spełni funkcję dekoracyjną to nasza lampa będzie dobrym wyborem.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | metal |
| Kolor klosza | czarny |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor podstawy lampy | Czarny |
| Kolor podsufitki | Czarna metalowa |
| Wysokość całkowita | 30cm |
| Szerokość całkowita | 55cm |
| Szerokość klosza | 12cm |
| Wysokość klosza | 12cm |
| Średnica maskownicy | 15cm |
| Waga produktu | 2,000 kg |
| Możliwość ściemniania | w zależności od żarówki |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | nie |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 48h |
Menu
