Żarnik LED R7S 78mm SMD2835 6W =60W ZIMNY
Opis
Żarnik LED R7S 78mm SMD2835 6W=60W ZIMNY
- Doskonały zamiennik żarników halogenowych R7S
- Wysoka wydajność świetlna 620lm
- Neutralna barwa światła - najbardziej zbliżona do dziennej - 6000K
- Lekka konstrukcja, kompaktowy kształt
- Maksymalny kąt świecenia - 360 stopni
- Produkt certyfikowany
DANE TECHNICZNE
Rodzaj trzonka: R7S
Ilość diod: 63
Rodzaj diod: 2835 SMD marki Epistar
Strumień świetlny: 620lm
Napięcie zasilania: 220-240 AC
Pobór mocy: 6W
Odpowiednik tradycyjnej żarówki: 60W
Temperatura barwowa: biały neutralny 6000K
Kąt świecenia: 360 stopni
Przetwornica CCD: NIE
Możliwość ściemniania: NIE
Trwałość znamionowa: 50000 godzin
Współczynnik oddawania barw CRI: Ra > 80
Efektywność energetyczna: A+
Certyfikaty: CE, RoHS
Średnica: 15mm
Wysokość: 78mm
Marka: LEDIGO
Dane techniczne
| Rodzaj gwintu | R7S |
| Moc | 6W |
| Temperatura barwowa | 6000K |
| Rodzaj Żarówki | LED |
| Kolor szkła | przezroczyste |
| Kształt | rurkowy |
| Zamiennik [W] | 60W |
| Diody | SMD2835 |
| Barwa światła | biały zimny |
| Strumień świetlny [lm] | 620lm |
| Odwzorowanie barw CRI | Ra > 80 |
| Napięcie | 230V |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary [mm] | długość 78mm x średnica 15mm |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Dodatkowe informacje | Marka LEDIGO |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Menu
