Włącznik podtynkowy ceramiczny dwutorowy podwójny biały
Opis
Ceramiczny włącznik światła podwójny | podtynkowy | biały | dwutorowy | styl retro / vintage
Stylowy, solidny i ponadczasowy ceramiczny włącznik podwójny to idealne połączenie klasycznej estetyki z nowoczesną funkcjonalnością. Wykonany z wysokiej jakości ceramiki, świetnie sprawdzi się w aranżacjach retro, vintage, loft, rustykalnych oraz nowoczesnych wnętrzach premium.
To dwutorowy włącznik światła, który pozwala na niezależne sterowanie dwoma obwodami – idealny do salonu, sypialni, kuchni czy korytarza.
Dane techniczne
| Typ montażu | podtynkowy |
| Materiał | ceramika |
| Kolor | biały |
| Rodzaj | włącznik podwójny schodowy |
| Zastosowanie | wewnętrzne |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Prąd znamionowy | 10A |
| Napięcie | 250V |
| Wymiary | średnica włącznika 100mm, głębokość włącznika z przełącznikami 45mm |
Menu
