Oprawa schodowa podtynkowa kwadratowa biała
Opis
Oprawa schodowa podtynkowa kwadratowa biała
Lampa schodowa DPM to doskonałe rozwiązanie do subtelnego oświetlania ciągów komunikacyjnych w domu i mieszkaniu. Oprawa schodowa może być także wykorzystywana jako nocne oświetlenie pomieszczeń, np. sypialni lub w miejscach bez dostępu światła dziennego, np. ciemne klatki schodowe lub piwnica.
Nowoczesna, minimalistyczna lampa w metalowej obudowie w kolorze białym sprawdzi się zarówno w domu, pomieszczeniach biurowych oraz budynkach użyteczności publicznej. Oprócz funkcji oświetleniowej oprawy schodowe spełniają także elegancki element dekoracyjny.
Oświetlenie
Oprawa przypodłogowa posiada wbudowane, niewymienne moduły LED, emitujące światło 40lm o temperaturze barwowej 4000K, co odpowiada barwie neutralnej. Kolor neutralny biały jest zbliżony do światła dziennego i dobrze oddaje rzeczywistą kolorystykę i kształt otoczenia, więc są odpowiednie do aranżacji z naturalnymi schodami z drewna lub ścianami z betonu architektonicznego.
Lampa schodowa YCB177W posiada wbudowane diody LED o mocy 1,2 W, co pozwala na ekonomiczne oświetlanie pomieszczeń i mniejsze zużycie prądu niż w przypadku z korzystania z oświetlenia głównego.
Dane techniczne
| Rodzaj | schodowy |
| Moc maksymalna lampy w oprawie | 1,2V |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Materiał | stal |
| Wymiary | 78,3mm x 78,3mm x 45,6mm |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor wykończenia | biały |
| Klasa szczelności produktu | IP20 |
| Minimalna odległość od świetlanych obiektów | 20cm |
| Producent | DPMSOLID |
Menu
