Lampka nocna stołowa z abażurem ażurowym Oro Deluxe 25cm
Opis
Lampka nocna stołowa z abażurem ażurowym Oro Deluxe 25cm
Chcesz urozmaicić swoje wnętrze? A może pragniesz podnieść urokliwość pomieszczenia? Idealnym rozwiązaniem będzie wzbogacenie swojego wnętrza o lampę stołową. Lampka daje przyjemne, dyskretne światło, które tworzy miłą atmosferę. Świetnie wygląda ustawiona na komodzie, w sypialni przy łóżku na stoliku nocnym czy w salonie.
Lampka z czarnym ażurowym abażurem w złotym kolorze od wewnątrz, wyposażona w kabel z włącznikiem ON/OFF.
Jesteś znużony ciągłym wpatrywaniem się w ten sam kolor abażuru? Żaden problem! Nasza lampa posiada możliwość wymiany abażuru w prostu i szybki sposób.
Gwint E27 - lampka wyposażona w oprawkę E27 - pasuje do niej żarówka na gruby gwint. (brak w zestawie)
Lampkę wyróżnia jakościowa, stabilna podstawa.
Prosta forma w nowoczesnym stylu idealnie wpisuje się w obecne trendy designu.
Dane techniczne
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Rodzaj lampy | lampa stołowa |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | metal |
| Kolor klosza | czarno-złoty |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor podstawy lampy | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Wysokość całkowita | 48cm |
| Szerokość całkowita | 25cm |
| Szerokość klosza | 25cm |
| Wysokość klosza | 16cm |
| Długość kabla | 172,5cm->do swicha 61cm, switch 6cm, do wtyczki 105,5cm |
| Możliwość ściemniania | w zależności od żarówki |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | nie |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
