Lampa wisząca zawieś z oprawą miedź do lampy E27
Opis
Kabel w oplocie z oprawą miedzianą do lampy E27
Lampa wisząca sufitowa pojedynczy zwis do lampy E27 z czarnym kablem, oprawką i maskownicą w kolorze miedzi.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Tworzywo | metal |
| Kolor uchwytu | Antyczne złoto |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor podsufitki | W kolorze antycznego złota, okrągła metalowa średnica 10cm |
| Wymiary | Max długość przewodu 95cm (możliwość regulacji) |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
