Lampa wisząca szklana przezroczysta PARIS Ufo
Opis
LAMPA SZKLANA Z KOLEKCJI PARIS - UFO
Niezwykle elegancka nowoczesna lampa wisząca. Pasuje do wnętrz z minimalistycznym wystrojem nawiązującym do skandynawskich aranżacji. Lampę można powiesić w ekskluzywnych pomieszczeniach urządzonych na styl paryski czy nowojorski a to za sprawą prostej formy modelu połączonej ze złotym kolorem oprawy wykonanej z mosiądzu.
Jeśli szukają Państwo lampy, która będzie stanowić główne oświetlenie waszego wnętrza to lampa Paris będzie właściwym wyborem. Lampa będzie się świetnie prezentować zarówno w domu jak i w gabinecie, biurze czy w hotelowych pokojach. Znakomicie prezentuje się w zestawieniu z innymi modelami lamp serii PARIS a dobrze dobrana żarówka LED dopełni tylko klasy i elegancji. Polecamy żarówki LED Ledigo z diodami filament.
Wszystkie nasze lampy mają możliwość regulacji kabla. Montując lampę to klient decyduje na jakiej długości kabla będzie ona wisiała my podajemy maksymalny wymiar.
Lampa wysłana jest w kartonowym opakowaniu ze styropianową formą zabezpieczającą co gwarantuje najlepszą ochronę na czas transportu.
Produkt do samodzielnego montażu.
Ledigo to polska marka produkująca oświetlenie. Szeroka oferta stale rozwija się o nowe modele w skład, których wchodzą lampy kinkiety, lampki nocne żarówki LED i inne.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | szkło |
| Kolor klosza | przezroczysty |
| Kolor uchwytu | Złoty |
| Kolor kabla | Złoty w oplocie |
| Kolor podsufitki | Złota metalowa |
| Wysokość całkowita | 105 cm |
| Szerokość klosza | 26,5 cm, szerokość dolnego otworu: 8 cm |
| Wysokość klosza | 13 cm |
| Średnica maskownicy | 9,5 cm, wysokość maskownicy 1,8 cm |
| Długość kabla | 70 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
