Lampa wisząca sufitowa szklana BELL biała mleczna
Opis
Lampa o minimalistycznej formie w mlecznym kolorze szkła ze strukturą. Klosz pięknie rozprasza światło.
Świetnie pasuje do kuchni salonu czy przedpokoju. Znakomity efekt łatwo uzyskać komponując lampę w zestawie z tej serii.
Lampa jest łatwa w montażu. Klosz łatwo odkręcić i wymienić na inny.
Model lampy wiszącej BELL wyróżnia:
- szklany klosz z fasetowaną strukturą
- estetyczne łączenie i detale lampy ( złota oprawka z włącznikiem, przewód w oplocie podwójnie pleciony)
- metalowa podsufitka
- możliwość regulacji wysokości zawieszenia ( montując lampę to klient decyduje na jakiej długości kabla będzie wisiał klosz)
Lampa wysłana jest w kartonowym opakowaniu ze styropianową formą zabezpieczającą. Komplet komponentów przygotowany jest do montażu lampy w całość. Lampa do samodzielnego montażu.
Ledigo to polska marka produkująca oświetlenie. Szeroka oferta stale rozwija się o nowe modele w skład, których wchodzą lampy kinkiety, lampki nocne żarówki LED i inne.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | szkło |
| Kolor klosza | mleczny |
| Kolor uchwytu | Złoty |
| Kolor kabla | Złoty |
| Kolor podsufitki | Złota |
| Wysokość całkowita | 110 cm |
| Szerokość klosza | 14,5 cm |
| Wysokość klosza | 11 cm |
| Długość kabla | 100 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
